سفره عقد

سفره عقد یکی از سفره‌های سنتی مرسوم ما ایرانیان از قدیم الایام که در مراسم عقد و عروسی پهن می‌گردد و هنگام جاری شدن خطبه عقد، عروس و داماد بر سر این سفره می‌نشینند. در این سفره مواردی مانند قرآن، ظرف‌های شامل گردو، بادام، تخم مرغ و چند موارد دیگر قرار داده می‌شود که هر کدام مفهومی دارند. تزئین این سفره و زیبا جلوه دادن آن با توجه به نوع مراسم اهمیت بسیار زیادی دارد. سفره آرایی یکی از مهارت‌ها و مشاغلی است که در سال‌های اخیر افراد زیادی را به سمت خود جذب کرده است. گرایش ما انسان‌ها ذاتا به سمت زیبایی است و هرچیز زیبا را دوست داریم. سفره عقد نیز یکی از مواردی است که چینش زیبای آن اهمیت زیادی دارد. هرچند که نحوه آرایش آن بستگی به بودجه شما دارد، اما حتی با کمترین هزینه ممکن هم می‌توان یک سفره عقد زیبا چید.

مجموعه تبریز تشریفات افتخار ارائه خدمات متنوع در زمینه تزئین سفره عقد با جدیدترین و بروزترین متدهای دنیا را دارد. برای بازدید از سفره‌های عقد متنوع و جدید، لطفا از قبل با استفاده از راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت مجموعه با ما هماهنگ شوید.

سفره عقد
۱۳۹۷ © تمامی حقوق از جمله‌ لوگوها، تصاویر و محتوا متعلق به تالار‌ها و امتیاز استفاده آن برای سایت تبریز تشریفات محفوظ است