زیبایی و سلامتی

زیبایی و سلامتی ظاهری عروس و داماد در مهمترین مراسم زندگیشان بسیار اهمیت دارد و این مساله باید مدت‌ها قبل از عروسی درنظر گرفته شود. چند نکته وجود دارد که با رعایت آنها تا روز عروسی می‌توانید ظاهری زیبا داشته باشید.

  • به اندازه کافی استراحت کنید و روزی 8 ساعت بخوابید.
  • در هر شرایطی آرامش خود را حفظ کنید. ذهن خود را درگیر مسائل مختلف نکنید. تنها چیزی که باید به آن فکر کنید، برگزار شدن هرچه باشکوه‌تر مراسم عروسی است.
  • سموم موجود در بدن باعث احساس خستگی و اضطراب می‌شوند و بهترین راه از بین بردن آنها نوشیدن 10 الی 12 لیوان آب در هر روز است. علاوه بر این نوشیدن آب به مقدار کافی در هر روز، باعث سلامتی و لطافت پوست شما می‌شود و زیبایی خاصی به آن می‌بخشد.
  • به چشم‌های خود فشار نیاورید. مشاهده زیاد تلوزیون، کار کردن با لپ تاپ و کامپیوتر باعث خستگی، گودی اطراف چشم و سیاه شدن پوست دور چشم می‌شود و این موارد از زیبایی شما خواهد کاست.
  • اگر از مواد آرایشی استفاده می‌کنید، کیفیت را فدای قیمت نکنید، استفاده از مواد آرایشی کم کیفیت می‌تواند بعضا آسیب‌های جبران ناپذیری وارد کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و چگونگی حفاظت از زیبایی و سلامتی خود، با مشاورین زبده ما در مجموعه تبریز تشریفات تماس حاصل فرمائید.

زیبایی و سلامتی
۱۳۹۷ © تمامی حقوق از جمله‌ لوگوها، تصاویر و محتوا متعلق به تالار‌ها و امتیاز استفاده آن برای سایت تبریز تشریفات محفوظ است